• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 227 dni temu, 03:18
  • Licznik odwiedzin: 209 / 228 dni
 
bieliznazekdcg
 
http://www.kurtki-skorzane.science/ - Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska  w zestawieniu do innych krajów  jest na tyłach,  aczkolwiek gdyby przyjrzeć się temu bardziej  polscy handlowcy są w stanie  pokazać  polskim klientom  naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po  wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego  pojawia się przeszkoda konsumentów? Brak wystarczających kompetencji projektujących czy ludzie są zbytnio wymagający w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi niewiarygodnie aczkolwiek niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonego płaszcza, albo  innej odzieży  klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów a  wystarczy jedynie  sprawdzić miejscowy asortyment.

Kończąc postarajmy się  zaakceptować i pokochać to co  nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym producentom oraz innym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.